Yenmak Anneler Gününü Kutluyor

featured

Ülkemizde her yıl olduğu gibi bu yıl da mayıs ayının 2. pazar günü Anneler Günü olarak kutlanıyor.  Ve yine her yıl olduğu gibi bu yıl da Yenmak  firması Anneler Günü kutlamalarına coşkulu bir şekilde eşlik ediyor.

Anneleri anmak ve onları onurlandırmak amacıyla tüm dünyada farklı günlerde kutlanan Anneler Günü çok önemli bir gelenek haline geldi. Çocuklarının doğumundan başlayarak tüm hayatları boyunca onların yanında olan ve onlar için koruyucu melek görevi üstlenen annelerin vermiş oldukları emeklere karşılık anmak ve onurlandırmak için kutlanan bu özel günde Yenmak Genel Müdürü Erdoğan Kahvecioğlu bazı açıklamalarda bulundu.

Yenmak Genel Müdürü Erdoğan Kahvecioğlu Anneler Günü ile ilgili yapmış olduğu açıklamada annelere karşı olan sevgi ve ilginin elbette bir gün ile sınırlı kalamayacağını ve tüm insanoğlunun annelere karşı duymuş olduğu milleti her gün onlara göstermeleri gerektiğini ifade etti.  Temsili olarak tek bir güne sığdırılan Anneler Günü’nde çocukları için emek vermekten yorulmayan ve anne olmaktan gurur duyan tüm anneleri andı.

Artık bir dünya markası haline gelen Yenmak firması bünyesinde görev alan anneler ile birlikte hepimizin en değerlisi bütün annelerin Anneler Günü kutlu olsun.