Vandal Signature, görkemli bir açılışla 

featured

yaza merhaba dedi!

Sokak sanatının lüks ve konforla birleştiği büyülü bir ortamda misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan Vandal, İstanbul’un en popüler mekânı olmaya hazırlanan Vandal Signature konseptini, şehrin yeni gastronomi mahallesi Galataport’ta açtı. 

İş, sanat ve cemiyet hayatından Leyla Alaton, Saffet Emre Tonguç, Hande Demir, Alegra Levi, Neva Dürüst, Demet Şener – Tolga  Arman, Cem -Hülya Kalyoncu çifti ve Rüya Büyüktetik gibi pek çok ünlü ismi buluşturan açılışta, davetliler New York’lu müzisyen Allen Hulsey’in canlı müzik performansı eşliğinde keyifli saatler geçirdi. Eğlence, DJ Bilgehan Ünveri ve Merve Topuz ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.  

İstanbul’da yaz ambiyansı 

Birbirinden farklı konseptlerle tasarlanmış üç ayrı kattan oluşan Vandal Galataport’un 400 kişi kapasiteli teras katında yer alan Vandal Signature, yaz aylarına özel bambaşka bir konseptle yaza merhaba diyor. Hasırların ve bambuların hâkim olduğu tasarımı ile Vandal’ın ilk iki katından farklı olarak tasarlanan Signature, büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde lezzetten servise premium hizmet kalitesiyle misafirlerini ağırlıyor. 

Etkileyici manzarası, bohem tarzı ve eğlenceli DJ performansları ile yaz tatilinin enerjisini adeta şehre taşıyan mekân, kapılarını akşamüstü saatlerinde açıyor. Denizden gelen tatlı esintiler eşliğinde gece 2’ye kadar devam eden eğlence, İstanbul’da yaz ambiyansı yaşatıyor.

Signature konseptine özel menü

Farklı kültürlerin geçmişten geleceğe uzanan lezzetlerini müziğin büyüleyici notalarıyla harmanlayan Signature, sektörün deneyimli isimlerinden Şef İsmail Muhacır’ın teras konseptine özel olarak oluşturduğu menü ile hizmet veriyor. Dünya mutfağının en seçkin örneklerinden butik lezzetler sunan menüde, ızgara tatlar ve deniz ürünleri ağırlıkta. Atıştırmalık lezzet arayışında olanlar için pizza ve mini burger alternatiflerinin bulunduğu menüde, Kadayıfta Tiger Karides, Steak Tartar, Dana Carpaccio & Burrata, Izgara Kaya Levrek ve Deniz Mahsüllü Linguine gibi lezzetleri tadımlamak mümkün. Ayrıca özel suşi barı bulunan mekan, tatile gitmeden tatil hissini yaşatan keyifli ambiyansı ile bu yazın favori adreslerinden olacak. 

Giriş katında farklı kültürlerden çeşitli sokak lezzetleri ile hizmet veren Vandal Galataport, 300 kişilik misafir ağırlama kapasiteli boğaz manzaralı orta katında ise, hem lezzeti hem de eğlenceyi aynı anda deneyimleme fırsatı sunuyor.