Yenmak A.Ş. Kurucularından Mustafa Kahvecioğlu Ölüm Yıldönümünde Anıldı

featured

Yenmak A.Ş. Kurucularından Mustafa Kahvecioğlu ölüm yıldönümünde saygı ve sevgi ile anıldı. Yenmak A.Ş. çalışanları ve tüm dünyada faaliyet gösteren bayileri tarafından anılan Mustafa Kahvecioğlu’nun firmaya sağladığı katkılardan dolayı minnet duyguları ve anma mesajları kabul edildi.

Yenmak A.Ş. Genel Müdürü Erdoğan Kahvecioğlu bu özel ve anlamlı günde aile büyüklerine karşı duydukları büyük sevgi ve özlemi ifade etti. Böyle özverili ve değerli aile fertlerine sahip olmanın yaşattığı büyük gururdan da bahseden Erdoğan Kahvecioğlu sadece anma günlerinde değil, bu derin üzüntünün tüm hayatları boyunca var olduğunu belirtti.

Şirket kurucularından Mustafa Kahvecioğlu’nun vefatının ardından yapılan anma gününde Yenmak firmasının bugünlere nasıl geldiği ve kurucuların bu firmayı var etmek için ne tür zorluklardan geçtiği anlatıldı. Bugün Türkiye’nin en önemli markalarından birisi olan Yenmak firması kurucuları sıfırdan kurdukları ve bir dünya markası haline getirdikleri firmaları için her zaman büyük bir emek ve özveri ile çalıştı.