Muğla Otelinde Keyifli ve Huzurlu Bir Tatil The Bay Beach Club

featured

The Bay Beach Club otel, konum olarak Fethiye’ye bağlıdır. Ancak günlüklü koyunda yer alır. Sevdikleriniz ile kaliteli bir tatil yapmak için burayı güvenle tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine çok yakındır.

Göcek sahilinde de akşam saatlerinde bir yürüyüş yapabilirsiniz. Eğlenceli olan bu adresi tercih etmek için az aylarını değerlendirmelisiniz. Bu otelde konaklamak için misafir olarak giriş yapmanız gerekir. Hem tek başınıza hem de aileniz ile tatil yapmak için güvenle bu oteli tercih edebilirsiniz. Her yıl severek tercih eden kişiler arasına siz de girebilirsiniz. Detaylı olarak fiyatlandırma ve kapasite doluluk durumu hakkında bilgi almak adına telefon ile arayabilirsiniz.

The Bay Beach Club’ Ta Tatil Yapmak

The Bay Beach otelinde tatil yapmak için yeşil ağaçların verdiği o huzuru hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar ile hoş bir tatil yapmak adına otelin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Her gün sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bulunur.

Ancak bu sunulan hizmetler tamamen, kişilerin tercih etmiş oldukları paketlere göre değişir. En değerli anlar olan bu yaz tatillerinde zaman geçirmek ve kendinizi yenilemek için mutlaka bu otele bakmalısınız. The Bay Beach Club otelin sunduğu hizmetlerden taksi hizmeti de bulunur. Gideceğiniz adrese taksi ile kolayca ulaşarak zaman kaybetmeden eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Hemen Rezervasyon İçin:

Fethiye The Bay Beach Club Hotel

0252 424 09 73

Web Site: https://www.thebaybeachhotel.com/

Facebook: https://www.facebook.com/thebaybeachclubhotel

Instagram: https://www.instagram.com/thebaybeachclub/