Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Onur Göçmez: “Hakkımızla Kupa Finaline Hazırlanıyoruz”

featured

Onur Göçmez: “Omuz Omuza O Kupayı Müzemize Getireceğiz”

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Onur Göçmez, Trabzonspor ile oynayacakları kupa finaline odaklandıklarını ve hakkıyla savaşıp kazanacaklarını belirtti. Göçmez, “Hakkımızla kupa almış olmak istiyoruz. Takımların mücadelesini konuşacağımız güzel bir futbol bekliyoruz.” dedi. Ayrıca, Beşiktaş’ın haksız bir şekilde kupa almadığını ve hak ettikleriyle kazanacaklarını vurguladı.

Onur Göçmez: “En İyi Performansı Gösteren Hakemler Kupa Finalinde Görev Almalı”

Göçmez, kupa finalinde en iyi performansı gösteren hakemlerin görev almasını beklediklerini ifade ederek, “Algoritmaya inanmıyoruz. Neyse onu görsün ve çalsınlar. Annelerine ve babalarına layık olsunlar.” diye konuştu. Ayrıca, teknik direktör konusunda Jose Mourinho ve diğer hocalarla görüştüklerini ve hedeflerinin şu an kupa olduğunu vurguladı.

Hüseyin Yücel: “Mourinho, Beşiktaş’a Gelme İstiyor”

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile görüşmeler yaptıklarını ve Mourinho’nun Beşiktaş’a gelmek istediğini belirtti. Mourinho’nun teklife sıcak baktığını dile getiren Yücel, ekonomik detayların da halledildiğini söyledi. Ayrıca, kupa finali için en iyi performans gösteren hakemlerin atanmasını beklediklerini vurguladı.

Feyyaz Uçar: “TFF ve MHK’den Adil Mücadele Bekliyoruz”

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, kupa finalinde hakkıyla mücadele ettiklerini ve TFF’den adil bir karar beklediklerini ifade etti. Uçar, “Herkesin bir sabrı var. En azından bir kulvarda adil mücadele olsun ve hak eden kazansın.” sözleriyle kupa finaline dair beklentilerini dile getirdi.