Durlum Liva ve Loop Metal Asma Tavan Uygulamaları Medicana Ataşehir Hastanesinde

featured

Lobiden, hasta ve doktor odalarına kadar tüm alanlar, hastanede keyifli bir konaklamayı mümkün kılacak ve iyileşme sürecini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. LIVA ve LOOP metal tavanlar, genel konsepte uyum sağlar. Giriş ve bekleme alanında bronz renkli LIVA tavanı kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

LIVA, Aydınlatma, Mekanik ve Akustik Entegrasyonu

LIVA Metal Asma Tavan Sistemi modüler metal yapraklardan oluşan ve yüksek esnekliği sayesinde mimarlara geniş tasarım imkanları sunan seçkin bir üründür. Yaprakların yönlerini değiştirerek ve farklı yaprak ölçüleri kullanarak elde edilen eşsiz dinamik tavan görüntüsü şüphesiz projenizin dikkat çekici detaylarından biri olacaktır. Revize özelliğine sahip olan durlum LIVA ayrıca aydınlatma, mekanik ve akustik entegrasyonunu kolayca sağlamaktadır. LIVA çok yönlü açık hücreli tavan ikna edici derecede havadar ve homojen bir görünüme sahiptir. Farklı yüksekliklerde birleştirilebilen, birbirine dik açılarda yerleştirilmiş alüminyum panjurlar tavanda dinamik bir görünüm oluşturur ve birçok tasarım seçeneği yaratır.

Mimari Tasarım ve İnovasyon Ödülü Kazanmış Olan Tavan Sistemi LOOP® Dünya Çapında Prestijli Projelerde Mimarların Tercihi 

LOOP® kendine özgü çizgisi ile mimarların tasarladığı özel mekânlar için hem estetik ve aynı zamanda teknik çözümler sunuyor. Görsel olarak Asma Tavanı üçüncü boyuta taşıyan LOOP® geniş renk yelpazesi ile büyük bir tasarım esnekliğine sahip. Boşluk oranı %50’den fazla olan LOOP® mekânların akustik ihtiyacını DUROBOND AKF ile çözüyor. Armatürün herhangi bir şekilde tavan görüntüsünü etkilememesi için armatür entegrasyonu özel bir bağlantı parçası ile sağlanıyor. Durlum’un inovatif metal tavanı LOOP® açık bir alüminyum tavan sistemi olup, yuvarlak şekli ile kendisini diğer tavanlardan ayırır. Sıra şeklinde boşlukları ile kesintisiz bir tavan görünümü vermektedir.