Ünlülerin Çocukları Mezuniyet Heyecanı Yaşıyor

featured

Gülben Ergen

Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan’la olan evliliğinden dünyaya gelen Atlas’ın lise mezuniyetini kutladı. Ergen, Atlas için büyük gurur yaşadığını belirterek duygularını sosyal medya hesabından paylaştı.

Emine Ün

Emine Ün, Emre Kınay ile olan evliliğinden kızı Duru Kınay’ın lise mezuniyetini duyurdu. Ünlü isim, kızına duyduğu gururu ve sevgiyi sosyal medya üzerinden dile getirdi.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay

Demet Şener ve İbrahim Kutluay‘ın kızları İrem, liseden mezun oldu. Kutluay, eski eşi ve çocuklarıyla birlikte çekilen fotoğrafı paylaşırken, Şener de “Gururlarım benim” notuyla duygularını ifade etti.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı‘nın kızları Melisa, ilkokul mezuniyet törenine katıldı. Subaşı, kızının mezuniyetini sevincini paylaşarak takipçileriyle paylaştı.

Seçkin Piriler

Eski manken Seçkin Piriler‘in oğlu Hakan Tangöze, ortaokulu bitirdi. Piriler, oğluna duyduğu gururu ve destek sözlerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Ahu Sungur ve Suat Sungur

Ahu Sungur ve Suat Sungur‘un oğulları Ege Sungur, liseden mezun oldu. Sungur, mezuniyet fotoğraflarına “Mezuniyet. Aşk, ailem…” notunu düştü.

Mehmet Ali Erbil ve Tuğba Coşkun

2005 yılında nikah masasına oturan Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Coşkun‘un oğulları Ali Sadi mezuniyet töreninde bir araya geldi. Eski eşler, oğullarının bu önemli gününde birlikte yer aldılar.