Rüştü Onur Atilla, 365 Günde 45 Kilo Verdi

featured

Güldür Güldür Show oyuncusu Rüştü Onur Atilla, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla 365 günde 45 kilo verdiğini açıkladı.

“Operasyon Geçireli 1 Yıl Oldu”

Rüştü Onur Atilla, son halini Instagram hesabından paylaşarak şunları yazdı: “365 gün, 45 kilo. ‘Nasıl oldu?’ diye soranlar ve cevap vermediğim için kızanlar da oldu. Operasyon geçireli tam bir yıl oldu. Bunu derhal paylaşmayı doğru bulmadım. Kilo sorunu olanlar, zayıflamak isteyip de zayıflayamayanlar için bir umuda tutunmanın ne demek olduğunu iyi biliyorum. Fakat bu her ne kadar teknolojisi son noktada bir operasyon olsa da tanınmış birinden etkilenerek çabuk karar verilip girilecek bir operasyon olmamalı.”

“Kimsenin Vebalini Almak İstemem”

Atilla, “Kimsenin vebalini almak istemem. Hayati tehlikesi olduğunu biliyoruz… Yine çok temkinli olarak kendi yolculuğumda aldığım bu kararın beni şimdiye kadar mutlu ettiğini söyleyebilirim. Yapın ya da yapmayın demem, diyemem.”

“Sadece Mide Küçültme Ameliyatı Olmuyor”

“Sadece mide küçültme ameliyatı olup zayıflamanın mümkün olmadığını, hayat boyu beslenme alışkanlığı ile birlikte hayatımıza sporu da dahil etmek gerektiğini, kan değerlerinden tutun da birçok kontrolü sık yaptırmak gerektiğini söylemeliyim.”

Rüştü Onur Atilla'nin eski hali

Rüştü Onur Atilla, eski halini de paylaşarak yaşadığı büyük değişimi gözler önüne serdi.