Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Yeni Film İçin İlginç İş Birliği

featured

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Yapay Zeka Filminde Bir Araya Geliyor

54 yaşındaki Lopez, kötü niyetli bir robotu yakalama görevine çıktıktan sonra yapay zekaya olan güvensizliği test edilen veri analisti Atlas Shepherd’ı canlandırıyor. Rol arkadaşı Sterling K. Brown, 51 yaşındaki Affleck’in, Lopez’in karakterini belirlemesine yardımcı olmak için yapay zeka arkadaşı Smith’in satırlarını okuduğunu açıkladı.

Yönetmen ve Oyuncuların Film Hakkındaki Düşünceleri

48 yaşındaki Brown, Entertainment Weekly’de yayınlanan bir röportajında, “Ben arada bir, Smith’in satırlarını okurdu. Ve bence yeni evliler hâlâ birbirlerine çok aşıklar, sanırım sadece onun sesini duymak istedi.” dedi. Yönetmen Brad Peyton ise Lopez’in repliklerini tanıdık bir sesle çalışmak istemesinin sürpriz olmadığını belirterek, “Atlas, hayatını altüst eden bir travma geçirdikten sonra güvenmeyi öğrenen bir kadının bakış açısından anlatılıyor. Yaşamlarımızda bir şekilde veya biçimde nasıl derin, anlamlı ilişkiler kurmamız gerektiğini hatırlatıyor. Her şeyi kendi başınıza yapamazsınız, belli bir noktada insanlara güvenmeyi ve onları içeri almayı seçmelisiniz.” şeklinde konuştu.

Setteki Dedikodular ve İddialar

Yıllar sonra bir araya gelen ve her anları olay yaratan çiftin haklarında da sık sık ayrılık dedikodusu çıkıyor. Affleck’in “The Accountant 2” adlı film projesi üzerinde çalışması nedeniyle Lopez’in Los Angeles’taki film galasını kaçırması, çiftin ayrı yaşadığı ve evliliklerinde gerilim yaşadığı yönündeki iddiaları güçlendirdi. 22 Mayıs’ta bir muhabir, Lopez’e evliliği hakkında soru sorduğunda Lopez, “Sen bundan daha iyisini biliyorsun” cevabını verdi. Rol arkadaşı Simu Liu ise muhabire “Hadi, o enerjiyle gelme lütfen.” şeklinde yanıt verdi.