Eski Manken ve Sunucu, Kızıyla İlgili Şok İddialarda Bulundu

featured

Akkaya, Hayatının Kabusa Döndüğünü Söyledi

Eski manken ve sunucu, sosyal medya platformu X üzerinden kızıyla ilgili çarpıcı bir paylaşım yaptı. Akkaya, 1997 senesinde “son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kalıp, hayatının kabusa döndüğünü” söyledi. Anne olmakla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu ve kızı için verdiği velayet savaşının uzun bir süreç olduğunu dile getirdi.

Anne Olmak Bu Değil, Olmamalı

Akkaya, eski eşini “bir ruh hastası” olarak tanımlayarak kızı için verdiği mücadeleyi anlattı. 16 senedir tek başına büyüttüğü kızının sakladığı telefonunu bulduğunu ve yurtdışı planlarıyla ilgili şok edici detaylara ulaştığını belirtti. Fiziksel deneme bonusu saldırıya uğradığını iddia eden Akkaya, polis yardımıyla kurtarıldığını ve kızının ergenlik döneminde bu tür davranışlara izin vermeyeceğini vurguladı.

İtibar Suikastı İddiaları

Akkaya, kızının kendisini saatlerce balkona kitlediğini ve polisi aramaya cesaret edemediğini söyledi. Gelen polis ekiplerine zorluk çıkardığını belirten eski manken, kızının kendisini dövdüğünü iddia ederek itibar suikastına uğradığını dile getirdi. Yapılan yorumlara tepki gösteren Akkaya, hayatını başkalarının üzerinde tepinmek için inşa etmediğini ve yorum yapmadan önce bilgi sahibi olunması gerektiğini vurguladı.