Yenmak Yeni Yılı Kutladı

featured

Yenmak her yeni yılı çok büyük umutlarla karşılıyor. Çünkü 1965 yılından bu yana her yeni yıl Yenmak için yeni hedefler, yeni başarılar demektir. Üretim alanında daha yüksek kapasite demek iken, istihdam alanında daha çok kadın çalışanla birlikte keyifle yol almak demektir. İhracat denildiğinde her yeni yıl ülkemizin adını tüm dünyada daha fazla duyurabilmek demektir. Kısacası gelecek olan her yeni yıl Yenmak firması için geçen senelerden daha başarılı ve daha umut dolu bir yılı ifade ediyor.

Öncelikli olarak tüm insanlığa sağlıklı ve mutlu bir yıl dileyen Yenmak, bu yeni yılın neler ifade ettiğini açıkladı. Büyük bir heyecan ve umutla karşıladıkları yeni yıl hedeflerinin hazır olduğunu belirten Yenmak tüm sektörel faaliyetlerle birlikte sosyal sorumluluk alanında da özveri ve güvenle büyümeye devam edeceklerini anlattı. Bugüne kadar her yeni yıl Yenmak için başarılarla dolu olurken, bu başarıları sosyal sorumluluk projeleri aracılığıyla ülkemizin insanları ile paylaşmak onların üstlendiği imajlardan birisi. Her yeni yıl bu imajı layıkıyla taşıyabilmek için çok çalıştıklarını ifade etti.

Yenmak firması ülkemizin yükselen değerlerinden birisidir. Her yıl elde etmiş olduğu başarılar artık ülke sınırlarını da aşarak dünyaya yayılmıştır.