Şekerbank’tan Sodexo üye iş yerlerine 

featured

Şekerbank, yeme-içme ve gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelere özel bir destek paketi hazırladı. Şekerbank iş birliği kapsamında Sodexo bünyesindeki 80 bin hizmet noktasından oluşan üye iş yeri ağı için 3 ay taksit ertelemeli finansman desteği ve birçok avantaj sunuyor.

İşletme sahiplerine diledikleri yerden kredi başvuru imkanı

Şekerbank’ın sunduğu 3 aya kadar ödemesiz dönem seçeneğinden yararlanabilen işletme sahipleri ayrıca, talep halinde aylık yazarkasa POS, sabit POS, mobil POS aidatlarında da indirim imkânına sahip olacak. İşletme sahipleri kredi başvurusunu diledikleri yerden www.sekerbank.com.tr adresinden veya tüm Şekerbank şubelerinden yapabilecekler.

“Şeker Business Kart”a özel indirimler

Sodexo üyesi işletme sahiplerine ücretsiz olarak sunulan “Şeker Business Kart’’ı kullanmaları halinde 1 yıl süre ile aylık harcamalarına göre Şekerbank web sitesinde duyurulan oranda ekstre indirimi sunuluyor. Finansal destekten yararlanan işletme sahiplerinin riskleri ise Joker Sigorta ile garanti altına alınıyor. Ayrıca tüm bu avantajların yanı sıra işletme sahipleri, ilk kullanımda 10 yapraklı çek karnesini değerli kâğıt bedeli haricinde ücretsiz temin edebiliyor.

Tuğbay Kumoğlu: “İşletmelerimize her türlü desteği vermek için yenilikçi yöntemler geliştirmeye devam ediyoruz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, konuyla ilgili şunları söyledi: “Müşterilerini iyi anlayan ve her koşulda onların yanında yer alan bir banka olarak, tüm gücümüzle desteklerimizi sürdürüyoruz. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye ile şirketin 81 ili kapsayan üye iş yeri ağı için oldukça geniş kapsamlı bir iş birliği gerçekleştirdik. Dönemin zorlu koşullarını dikkate alarak web üzerinden kredi başvurusuna imkân sağlarken 3 aya kadar ödemesiz dönem avantajı sunduk. Sodexo üye iş yerlerinin artan maliyetlerine destek olmak istiyoruz. Finansman dışında pek çok avantaj içeren iş birliğinden işletmelerin fayda sağlayacağına inanıyoruz. Şekerbank olarak işletmelere her türlü desteği vermek ve sağladığımız faydaları çok yönlü olarak artırmak için yenilikçi yöntemler geliştirmeye devam ediyoruz.”

Eda Uluca Özcan: “Şekerbank’la gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle üyelerimizin yanında yer alıyoruz.”

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri CEO’su Eda Uluca Özcan ise Türkiye’de çalışan yan hakları alanında lider olan Sodexo’nun her gün 20 binden fazla müşterisinin 1 milyondan fazla çalışanına 80 bin noktadan oluşan sektördeki en geniş üye ağı ile katkı sunduğunu belirterek şöyle dedi: “Sodexo olarak Türkiye’nin 81 ilinde yaygın üye iş yeri ağımızı oluşturan restoran, büfe, lokanta vb. işletmelerin müşteri ve sipariş sayısını yükselterek gelirlerini artırmalarına destek oluyoruz. Üyelerimizin süreçlerini yüzde 100 dijitalleştiriyor, kuryelerini daha etkin yönetmesi için yatırım yapıyor, üzerlerindeki operasyonel yükleri ortadan kaldırıyoruz. Şekerbank’la gerçekleştirdiğimiz yeni iş birliği sayesinde yeni bir katkı ile yanlarında olduğumuzu ifade etmekten mutluluk duyuyoruz.”