Cosmones Medikal’in Kurucusu Ünlü İş Kadını Neslim Güngen, Fabrikası ile Orta Doğu’ya Açıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye, Almanya ve Hollanda’da 45’den fazla şubesi ve güzellik sektöründe yaptığı atılımlarla adından söz ettiren Neslim Güngen, üretim için Ortadoğu’dan da talep görmeye başladı. Detaylar haberin devamında…

Önce “çözümü yok” denilen çatlakların onarım metodunu Türkiye’ye getiren ve daha sonra kurduğu Clines, Cosmex ve Fibroderms gibi markalar ve fabrikasında ürettiği cihazlar ile Türkiye’de güzellik sektöründe fırtınalar estiren Neslim Güngen, İran ve Azerbaycan ile de anlaşmalar imzaladı.

Güngen, 2019 yılında  “En Quality İş Kadını” ödülüne de layık görülmüştü.

Bir Güzellik Merkezinden Dünyanın Dört Bir Yanına Uzanan Yolculuk

20’li yaşlarında açtığı ilk şubesinin ardından “çözümü yok” denilen çatlaklar için Brezilya’ya giden ve ülkesine 17 distribütörlük ile geri dönen Neslim Güngen’in Instagram’da 5 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Ünlü iş kadını, sektöre getirdiği yenilikler ile artık dünyada da merak uyandırıyor!

45 şube, 900 bayi ve 3 güzellik/ bakım markası ile sayısız başarı sığdırdığı genç yaşına bir başarı daha eklemeye hazırlanıyor. İran ve Azerbaycan ile anlaşmalarını tamamlayan Güngen, Sanayi Bakanlığı desteğiyle toplamda 11 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Girişimciler Avrupa’da Neslim Güngen Markasına Dahil Olmak İçin Yarışıyor

Fabrikasında üretilen cihazları ile dünyanın pek çok farklı yerine ihracat yapann Neslim Güngen, artık franchise için de yurt dışından çok yüksek talep görmeye başladı. Çok yakın tarih aralıkları ile önce Hollanda ve ardından Almanya ile anlaşmalar imzalayan Güngen, şimdi de Ortadoğu’nun gözdesi oldu. Çin ile de görüşmelerin sürdüğünü belirtiliyor….

Türk güzellik sektörü adına büyük bir gurur kaynağı olan Neslim Güngen, özellikle son dönemde Hollanda ve Almanya’dan sonra Avrupa’dan da franchise için yoğun bir talep ile karşı karşıya. Yakın bir zamanda, Neslim Güngen markası Londra’da da adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Girişimci kadın ruhu ile bugüne kadar yılmadan, yorulmadan çalışan ve her zaman daha iyisini, en iyisini yapmak için uğraştığını her fırsatta dile getiren Güngen, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlerken “Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” demeyi de ihmal etmiyor.

Gelecek Neslim Derneği

Hayatı mücadelelerle geçen Neslim Güngen, zorluklarla mücadele etmenin ne kadar zor olduğunu ve o ellere uzanabilen kişi olmanın tarifsiz bir mutluluk olduğunu her fırsatta dile getiriyor. “En büyük arzum, bir gün ihtiyacı olan her kadına ulaşmış olabilmek” diyor.

Kurucusu olduğu Gelecek Neslim Derneği dışında farklı dernekler ile de çalışmalarını sürdüren Güngen, bu konuda bir rol model olarak diğer ünlü isimleri de bu konuda daha fazla çalışmalar yapmaya davet etti.

Neslim Güngen Kimdir?

  • 1986 yılında dünyaya geldi.
  • 20’li yaşlarının başında ilk evliliğini yaptı ve 22 yaşında ilk çocuğunu kucağına aldı.
  • Henüz genç yaşlarda dünyanın önemli merkezlerinde gerçekleştirilen önemli eğitimlere katıldı.
  • Çözümü yok denilen çatlakların artık bir sorun olmaktan çıkmasını sağlayan bir metodu Türkiye’ye getirdi.
  • Çalışma hayatı nedeniyle okula ara vermek zorunda kalsa da, yıllar sonra hem lise hem de üniversite diplomasını aldı.
  • Brussels Capital University’den mezun oldu.
  • 2021 yılında franchise’larına Almanya ve Hollanda’yı da ekledi.
  • NG Akademi’yi kurdu.

900’den fazla bayi, Türkiye’nin dört bir yanındaki 45 şubesi ve güzellik sektörüne katmaya çalıştığı değerler ile daha fazla kadının hayatına dokunmak, rol model olmak ve girişimci kadınlara ilham vermek için her zamankinden daha fazla çalışıyor…