Adana’da Otomobilde Cinnet Getiren Şiddet Olayı

featured

Adana Seyhan’da Kıskançlık Nedeniyle Cinnet Getiren Olay

Adana’nın Seyhan ilçesinde, Güneykuşak Bulvarı’nda meydana gelen şiddet olayında, 1 çocuk annesi öğretmen Hatice Çelik, eşi uzman çavuş Gökhan Çelik tarafından otomobilde vurularak öldürüldü.

Kıskançlık Nedeniyle Çıkan Tartışma

Hatice Çelik ile eşi Gökhan Çelik arasında kıskançlık nedeniyle geçimsizlik olduğu belirtilen olayda, Gökhan Çelik beylik tabancasını çekerek eşini vurdu. Olay sırasında araç içinde bulunan bacanağı Murat Akdöker de yaralandı.

Şüpheli Teslim Olmayı Reddetti

Polis ekipleri, şüphelinin teslim olması için ihtar yapmasına rağmen Gökhan Çelik teslim olmayı reddetti ve polis tarafından bacağından vuruldu. Yaralı halde kaçan şüpheliyi arama çalışmaları devam etti.

Şüpheli Damda Saklanırken Yakalandı

Adana Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Gökhan Çelik’i Yeşilyuva Mahallesi’ndeki bir binanın damında saklanırken yakaladı. Çelik, tutuklanarak adliyeye sevk edildi.

Son Durum

Öğretmen Hatice Çelik’in cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edilirken, Gökhan Çelik’in ifadesinde araç içinde panik halinde olduğunu belirttiği öğrenildi. Yaralı durumda olan Murat Akdöker’in tedavisi sürerken, diğer yaralıların da tedavileri devam etmektedir.