Mukeş Ambani’nin Oğlu Anant Ambani ve Radhika Merchant’un Bitmeyen Düğün Kutlamaları Mumbai Kentinde Hayatı Durdurdu

featured

Mumbai’de Görkemli Düğün Kutlamaları

Asya’nın en zengin kişisi Mukeş Ambani’nin oğlu Anant Ambani ve nişanlısı Radhika Merchant’un düğün kutlamaları, Mumbai kentinde neredeyse hayatı durdurdu. 29 yaşındaki Anant ve uzun süredir sevgilisi Radhika’nın süren düğün öncesi kutlamaları, dünya jet sosyetesini bir araya getirdi.

Geniş Güvenlik Önlemleri Alındı

Hindistan polisi, yerel ve uluslararası VIP konukların, iş insanlarının ve siyasetçilerin katılımı nedeniyle kentte geniş güvenlik önlemleri alınacağını duyurdu. Mumbai Ailesi’nin sahip olduğu Jio World Convention Centre’daki kutlamalar nedeniyle 12-15 Temmuz arasında belirli saatlerde bölgede dışardan araç girişi engellenecek.

Trafik Sorunu ve Sosyal Medya Tepkileri

Muson yağmurlarının yoğun olduğu dönemde, zaten trafiğin çok yoğun olduğu kentte alınan önlemler, Mumbailileri rahatsız etti. Kutlamalar için başlayan hazırlıkların trafiği yavaşlatmasıyla birlikte sosyal medyada tepkiler yükseldi.

Ünlü Konuklar ve Eğlence

Geçen hafta düğün öncesi kutlamada sahneye çıkan isim Justin Bieber oldu. Martta Rihanna’nın katıldığı ve Bill Gates ile Mark Zuckerberg gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı kutlamalarda da dikkat çekici anlar yaşanmıştı.

Bollywood yıldızlarının da katılacağı Cuma günü düzenlenecek düğünde Hindu gelenekleri uygulanacak.